Casa De Praia Em Condominio Fechado
| Wifi Wi-Fi | Úszómedence Kültéri úszómedence | Privát strand Strand hozzáférés |
| Sporttevékenységek Csúszdák Teniszpálya Biliárdasztalok Asztali tenisz | Spa és relaxáció Spa terem Jacuzzi | Nemdohányzó Nemdohányzó szobák |
| Gyerekbarát Járóka Gyerekklub Játszótér Játékterem | Légkondicionálás | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A Casa De Praia Em Condominio Fechado Guarujá Enseada körzetben található, alkalmas 6 vendég számára, továbbá jakuzzival biztosítja az igazi kikapcsolódást.
Az Aquário Guarujá nagyjából 25 perc sétára, a Pref Saladino vasútállomás pedig 49 km-re helyezkedik el az ingatlantól. A Guarujá városi nyaraló olyan vallási helyekhez is hozzáférést nyújt, mint a 3 km-re lévő Nossa Senhora de Fátima e Santo Amaro Parish. A Gőzös vasúti pavilon autóval hozzávetőlegesen 10 percnyi vezetésre van a 3 hálószobás szálláshelytől.
A Casa De Praia Em Condominio Fechado fürdőszobái külön WC-t és zuhanyzót is magukba foglalnak.
A villa teljesen felszerelt konyhával, valamint kávé/tea készítővel, hűtővel és konyhai edényekkel rendelkezik. A vendégek élvezhetik vacsorájukat a csak 1 km-re található Ochente Pizza Bar kínálatából. A Guarujá városi szállásra tartózkodva élvezheti asztali teniszt és biliárdot.
- Helyi látnivalók
- Ilha Pompeba4,3 km
- Pitangueiras Beach4,2 km
- Enseada Beach1,7 km
- Repülőterek
- Congonhas93 km
- Vasútállomások
- Maua41 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó szobák
- Wi-Fi
- Parkoló
- VIP be-/kijelentkezés
- Háziállat engedélyezett
- 24 órás biztonsági szolgálat
- Kulcs belépés
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
- Büfé
- Kültéri étkezősarok
- Piknik terület/Kempingasztalok
Tevékenységek és relaxáció
- Kültéri úszómedence
- Strand hozzáférés
- Napernyők
- Szórakoztató műsorok
- Napozóterasz
- Kert
- Grillezési lehetőség
- Szabadidős/TV szoba
- Spa terem
- Jacuzzi
- Teniszpálya
- Biliárdasztalok
- Asztali tenisz
Szolgáltatások
- Mosoda
- Üzletek/Kereskedelmi szolgáltatások
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Ülősarok
- Belső udvar
- Terasz
- Kerti bútor
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- LCD TV
- Járóka
- Csúszdák
- Játszótér
- Gyerekklub
- Játékterem
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Mekkora a Casa De Praia Em Condominio Fechado befogadóképessége?
A Casa De Praia Em Condominio Fechado akár 6 fő befogadására is alkalmas. - ❓
A Casa De Praia Em Condominio Fechado kínál konyhai felszereltséget?
Ez a Casa De Praia Em Condominio Fechado kávé/tea készítővel, hűtővel és konyhai edényekkel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a nyaraló területén tartózkodunk?
Guarujá nevezetességei közé tartozik az Acqua Mundo Akvárium és az Aquário Guarujá, amelyek 2 km-re, illetve 2,1 km-re találhatók a nyaraló területétől. Ezenkívül a Gőzös vasúti pavilon (3 km) szintén ajánlott a látogatásra. - ❓
Vannak a vendégek számára elérhető wellness-szolgáltatások a Casa De Praia Em Condominio Fechado területén?
A Casa De Praia Em Condominio Fechado villa vendégei a helyszíni wellness-létesítményekben, például a jakuzziban pihenhetnek.